Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Oto Pytania

1. Jak zrobić by wszyscy gracze mogli kopac w okreslonym miejscu [np. kopalnia]

2. Co zrobić by gracze mogli rąbać drzewa

3. Jak zmienić kolor jakiejś grupy w permissions

4. Jak dawać działki [cos tam wiem]

5. I czy da się skopiować budynek z jednego save do drugiego[MCedit]

 

 

Proszę o szybką odpowiedz

PS.Odpowiedzi niech beda ponumerowane

mca.png
Opublikowano

1) Zrob kopalnie daleko od cuba lub wygeneruj mape surowcowa...

2) Tak samo jak u góry, lub zrob Las i zrob tam cuba dla wszystkich...

3) Musisz się pobawić w groups.yml... Ja to potrafie... Zobacz sygnaturke...

4) Musisz umieć komendy worldguard... To jest link do nich: http://wiki.sk89q.com/wiki/WorldGuard/Permissions

5) Da sie... Musisz skopiowac budynek i otworzyc 2 save a potem wkleic..

4770714280454741315510.png
Opublikowano

1) Kopalnia bez cuba

2) Las bez cuba

3)W groups.yml w "prefix:" wklejasz kod koloru, np ciemny czerwony - &4

4)Najpierw zaznaczasz, tam gdzie ma byc dzialka, w dwoch rogach (siekiera z WolrdEdita, wpisujesz //wand) potem piszesz //expand vert (albo //expand wysokosc up/down) Potem wpisujesz /region define nazwa Gracz, a jeśli ta działka jest częścią cuboida np. na miasto, to wpisujesz /reion setparent nazwadzialki miasto (lub nazwa cuboida, miasto podalem przykladowo)

5) W MCEdit zaznaczasz, klikasz Copy(CTRL + C), pozniej otwierasz 2 save i klikasz Paste (CTRL + V)

Opublikowano

1.Idź daleko od spawn potem załóż cuboida na kopalnie a potem dodawaj do niej osoby - /region addmember (działka) (nick gracza)

2.Najlepiej gdy masz spawn to idź daleko po za cuba spawna a potem ustaw w danym lesie warp'a

3.Nie wiem

4.http://www.mpcforum.pl/topic/311602-tutjak-zrobic-cuboida/

mca.png

 

mca.png

 

Pomogłem ? Kliknij w pajacyka na stronie :

 

 

to Cię nic nie kosztuje a pomaga ! Zbieram -- !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...